سرهنگ دوم محمد رازقی گفت: رانندگان بعد از متوجه شدن از نبودن خودرو در محل پارک شده در صورتیکه پیامک حمل خودرو به پارکینگ را دریافت نکرده باشند، با سامانه ۱۱۰پلیس تماس بگیرند.

به گزارش خبرگزاری موج،  سرهنگ دوم محمد رازقی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فاتب درباره سوال برخی از مردم در تماس با راهور تهران مبنی بر اینکه در صورت نبودن خودرو در محل پارک شده چه اقدامی باید انجام دهند، اظهار کرد: راننده خودرو بعد ار متوجه شدن از عدم وجود خودرو در محل پارک شده در صورتیکه پیامک حمل خودرو به پارکینگ برای راننده ارسال نشده باشد، در اولین اقدام می‌بایست با سامانه 110 پلیس تماس حاصل کرده و اتفاق را گزارش دهد. در این صورت اگر خودرو به دلیل تخلف در محل توقف توسط جرثقیل پلیس راهور به پارکینگ منتقل شده باشد، پاسخگوی سامانه ۱۱۰، راننده را از محل پارکینگ مطلع می‌کند و در غیر این صورت راننده را راهنمایی کرده تا موضوع را از کلانتری مرتبط پیگیری کند.

وی در پایان گفت: با توجه به تکرار مواردی از این دست به تمامی شهروندان توصیه می‌شود در صورت تغییر آدرس و یا شماره تلفن همراهشان، این مسئله را در اسرع وقت به دفاتر پلیس +10 اطلاع دهند.