صالحی در بازدید از مناطق سیل زده، از در نظر گرفتن ۲ هزار فقره وام ۵ میلیون تومانی برای بازنشستگانی که دچار خسارت ناشی از سیل استان لرستان شده‌اند، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در بازدید از مناطق سیل زده شهرستان‌های دلفان، چگنی و شاهیوند، ضمن ابراز همدردی با آسیب دیدگان حوادث سیل اخیر گفت: صندوق بازنشستگی در امداد رسانی به مناطق سیل زده با تمام توان و ظرفیت‌های خود برای خدمت رسانی به مردم سیل زده در میدان بوده و خواهد بود.

سید میعاد صالحی با تقدیر از اقدام شرکت‌های تابعه در ارسال کمک‌ها به برخی مناطق سیل زده افزود: پیرو تأکیدات وزیر رفاه مبنی بر بسیج امکانات و بکارگیری همه ظرفیت‌ها برای مددرسانی به هموطنان آسیب دیده از سیل و همچنین انجام اقدامات پیشگیرانه برای کاهش آسیب‌های احتمالی، ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی همکاران صندوق بازنشستگی در حادثه ناگوار سیل‌های اخیر لازم است روند امداد رسانی و کمک به هموطنان گرفتار در سیل ادامه یابد و نیازهای اصلی این عزیزان در حد توان تأمین گردد.

وی اظهار داشت: با توجه به تداوم جریان سیلاب‌ها، حفظ آمادگی ضروری است و مدیران مرتبط باید هماهنگی‌های لازم با فرماندهی مدیریت بحران استان را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

وی از در نظر گرفتن ۲ هزار فقره وام ۵ میلیون تومانی برای بازنشستگانی که دچار خسارت ناشی از سیل استان لرستان شده‌اند خبر داد و افزود: همچنین ۱۰ هزار جفت انواع کفش و چکمه کفش ملی، ۳ هزار وعده صبحانه پگاه و میان وعده، ۱۰۰۰ وعده غذای گرم، ۱۰ هزار عدد انواع کنسرو ماهی و لوبیا و ۱۰ هزار عدد انواع شیر استریل و آبمیوه برای سیل زدگان شریف این استان لرستان ارسال خواهد شد.

صالحی تاکید کرد: مجدداً تاکید می‌کنم با توجه به شرایط سخت و مشکلات ناشی از سیل برای هموطنان تمامی نیروها و تجهیزات شرکت‌ها و ادارات کل صندوق با هماهنگی کامل با ستاد فرماندهی مدیریت بحران ، برای یاری رسانی و ارائه خدمات به مردم، حضوری فعال و مبتنی بر سازماندهی مؤثر داشته باشند.