فرمانده نیروی انتظامی تاکید کرد: نیروی انتظامی در آمادگی کامل قرار دارد و هیچ مشکل امنیتی در مناطق سیل‌زده وجود ندارد. اگر موردی هم بود، مردم به نیروها منعکس کنند تا اقدام لازم انجام شود.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به بازدید خود از مناطق سیل زده پلدختر، معمولان و روستاهای اطراف آن، اظهار کرد: متاسفانه آسیب‌های زیادی بویژه از نظر مالی به مردم این مناطق وارد شده است. تعدادی از هموطنان نیز متاسفانه بر اثر این سیل جان خود را از دست دادند که به خانواده‌های آنها تسلیت می‌گوییم.

وی با بیان اینکه امدادرسانی‌ها به مناطق سیل‌ زده از همان ساعت‌های اولیه صورت گرفته است، افزود: همکاران ما در نیروی انتظامی نیز از همان لحظات اولیه برای خدمت‌رسانی به مردم سیل‌ زده حاضر شدند.

اشتری ادامه داد: در حال حاضر نیز امدادرسانی‌ها همچنان در حال انجام است و وضعیت امنیتی هم در شرایط مناسبی است که البته باید تقویت شود. به همین منظور روز گذشته بیش از هزار نفر نیرو از یگان‌های ویژه در استان‌های مختلف به مناطق سیل‌زده اعزام شده‌اند.

اشتری تاکید کرد: نیروی انتظامی در آمادگی کامل قرار دارد و هیچ مشکل امنیتی در مناطق سیل‌زده وجود ندارد. اگر موردی هم بود، مردم به نیروها منعکس کنند تا اقدام لازم انجام شود.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: همکاری خوبی با دستگاه‌های امدادرسان برقرار است و امیدواریم طی چند روز آینده با همراهی مردم و همکاری دستگاه‌های مختلف بتوانیم بخش عمده‌ای از مشکلات را حل کنیم.