هماهنگی ارگان های خدمت رسان با شهرداری منطقه 5 در بارش های مداوم به منظور جلوگیری از حوادث احتمالی و حفظ امنیت شهروندان همچنان تداوم دارد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 5 ، با  توجه به اقدامات پلیس راهور برای حفظ امنیت شهروندان وجلوگیری از تردد در مسیر پارک کوهسار تا امام زاده داوود، رجبعلی خسروآبادی شهردار منطقه ، از شهروندان خواست تا احتمال خطر جاری شدن سیلاب در مسیر های یاد شده را جدی بگیرند و گفت :  بخشی از جاده سولقان در حاشیه رودخانه کن مسدود شده بود که با حضور و پی گیری مداوم نیروهای حریم ، ستاد بحران و خدمات شهری منطقه، بازگشایی شد.  

بوستان جوانمردان به علت موج جدید بارندگی تا اطلاع ثانوی تعصیل است

خسروآبادی شهردار و رییس ستاد بحران منطقه افزود: بوستان جوانمردان به علت موج جدید بارندگی تا اطلاع ثانوی تعصیل است . کلیه نیروهای خدمات شهری در نواحی هفتگانه ، ستاد مدیریت بحران و حریم در آماده باش کامل هستند و از شهروندان خواست تا از تردد در حاشیه رودخانه و رود دره ها ی منطقه 5 خودداری کنند.  

وی گفت: خوشبختانه تا کنون رودخانه کن طغیان نداشته و مسیر جاده سولقان در حریم منطقه  نیز که به علت ریزش سنگ مسدود بود، باز شده و شهروندان، اخبار منطقه را از سایت رسمی شهرداری و خبرگزاری های معتبر پی گیری کنند.