محور هراز پس از حدود دو ساعت مسدود شدن با تلاش عوامل پلیس راه و راهداران بازگشایی شد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ علی سلیمانی جانشین فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران در ارتباط با وضعیت تردد در جاده هراز اظهار داشت: از ساعاتی پیش بارش شدید برف در محور هراز در محدوده آبعلی باعث انسداد محور شده بود اما هم‌اکنون با تلاش عوامل پلیس‌راه و راهداران محور بازگشایی‌شده است.

وی بیان کرد: در حال حاضر در محور حاضر هستیم و بارش‌ها نیز قطع‌شده است اما به دلیل انسداد یک‌ساعته محور هراز، بار ترافیکی افزایش پیداکرده و خودروهایی که در این محور حاضر بودند با کندی در حال تخلیه محور هستند.

جانشین فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران افزود: بارش شدید برف در محدوده پیست آبعلی و امامزاده هاشم باعث این انسداد شده بود که هم‌اکنون محور باز و تردد در جریان است.

سلیمانی ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه در محور فیروزکوه نیز برقرار است و بارش‌ها در حوزه استان تهران مشکلی به وجود نیاورده است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر رفت‌وآمد در تمام محورهای شرق استان تهران برقرار است و در حوزه و استان تهران ترافیک و گره ترافیکی وجود ندارد و بارندگی‌ها نیز قطع‌شده است.

جانشین فرمانده پلیس‌راه شرق استان تهران خاطرنشان کرد: هم‌وطنان در شرایط آب و هوایی این‌گونه، از سفرهای غیرضروری اجتناب کرده و به سفر خود را به زمان دیگری و یا روشنایی روز موکول کنند تا سفری ایمن را برای خود و دیگر هم‌وطنان رقم بزنند.