رئیس کمیته امداد در پی بازدید از یکی از مناطق سیل‌زده زمانی که یکی از عکاسان خبری دچار حادثه شده و قصد کمک به این عکاس را داشت دچار حادثه و مصدومیت جزئی شد.

به گزارش خبرگزاری موج،  پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در بازدید از مناطق سیل زده « آق‌قلا » دچار مصدومیت شد.

گفتنی است، از امروز وی به همراه معاونان و تیم‌های امدادرسانی برای ارزیابی از وضعیت سیل منطقه و کمک به مردم حادثه دیده وارد «آق‌قلا» شد که در پی بازدید از یکی از مناطق سیل‌زده زمانی که یکی از عکاسان خبری دچار حادثه شده و قصد کمک به این عکاس را داشت دچار حادثه و مصدومیت جزئی شد.

لازم به ذکر است از روز گذشته وزیر کشور به استان گلستان سفر کرده و بر اساس اعلام مراجع رسمی وی تا پایان بحران سیلاب در گلستان حضور خواهد داشت.

پس از صدور فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر کمک همه جانبه به مردم سیل زده شمال کشور ، جلسه ستاد کل نیروهای مسلح با حضور جانشین ستاد کل و فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی در عالی‌ترین سطح در محل ستاد فرماندهی سپاه نینوا استان گلستان برگزار و تصمیمات مدیریتی و فرماندهی اخذ و گسترش خدمت‌رسانی نیروهای مسلح در استان از روز گذشته در استان آغاز شد.

همچنین شب گذشته بنا بر درخواست استانداری گلستان و بر اساس مصوبه شورای تامین استان قسمتی از ریل راه آهن شمال آق‌قلا برای هدایت سیلاب از شهر به سمت دشت و مزارع توسط سپاه نینوا گلستان با مواد انفجاری تخریب شد که این اتفاق در خروج سیلاب از شهر تاثیر بسزایی داشته به صورتی که ارتفاع سیلاب در شهر آق‌‌قلا حداقل به نصف رسیده است.