موج
کدخبر : ۲۶۷۸۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-267830

شهردار تهران:

شهردار تهران تأکید کرد: باید ۷۰۰ دهنه پلی که در شهر تهران وجود دارد را به طور دائم مانیتورینگ کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، پیروز حناچی شهردار تهران در آیین بهره برداری از چهار پروژه شهری با بیان اینکه با بهره برداری از این پروژه در ۶ خط حمل و نقل عمومی و اتوبوسرانی این منطقه افزایش سرعت را شاهد خواهیم بود و ۴.۳ کیلومتر به طور متوسط کسر مسیر داشته و ۱۴ دقیقه مسافران زودتر به مسیر می رسند، گفت: این پروژه ها در شرایطی اجرا و به بهره برداری رسیده که مدیریت شهری منابع مالی کافی نداشته اما علیرغم مشکلات، طرح هایی که پیشرفت فیزیکی بالاتری داشتند در اولویت قرار گرفته و در حال تکمیل شدن هستند. امیدواریم سایر طرح ها نیز با همین آهنگ به شهروندان تحویل داده شود.

وی با اشاره به مقاوم سازی پل ها به تجربه ای جهانی در ژاپن اشاره کرد و گفت: زلزله باعث کشته شدن ۶ هزار نفر شد و به دلیل تخریب شریان های اصلی، شکستن لوله های گاز و پل ها، امدادرسانی به قربانیان این زلزله دشوار و غیرممکن شده بود.

شهردار تهران تأکید کرد: باید ۷۰۰ دهنه پلی که در شهر تهران وجود دارد را به طور دائم مانیتورینگ کرد.

حناچی با اشاره به دوچرخه سواری روز گذشته شهروندان در خیابان میرداماد گفت: روز گذشته خیابان میرداماد در تسخیر دوچرخه ها بود و امیدواریم به زودی کل تهران در اختیار دوچرخه ها قرار گیرد و با استفاده کمتر از ماشین شخصی، روزهای پاک بیشتری را به شهروندان هدیه کنیم.

وی در ادامه با اشاره به تصویب شدن طرح تفصیلی منطقه ۲۲ تهران گفت: امیدواریم توسعه آتی این منطقه بر اساس این طرح پیش رود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها