مشاور عالی فرماندهی نیروی انتظامی گفت: امنیت امروز کشور مرهون خون شهدا است.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار سعید منتظرالمهدی عصر امروز در پنجمین یادواره 43 شهید ناجا تویسرکان با اشاره به اینکه یاد، نام و خاطره شهدا آرام‌بخش و روحبخش است اظهار کرد:  شهدا با خدا معامله کرده‌اند که پذیرفته شدند و نزد خداوند بزرگ روزی می‌خورند.

با بیان اینکه شهیدان خود را ساختند تا جامعه ساخته شد ادامه داد: هر کس به پروردگار توکل کند، خداوند پشتیبان اوست.

مشاور عالی فرماندهی ناجا با تأکید بر لزوم خودسازی از مهربانی و تواضع شهدا سخن گفت و افزود: امنیت و آرامش امروز ما به سبب مجاهدت‌های شهداست که به حق انسان‌های وارسته و از خودگذشته‌ای بودند.

وی با تأکید بر اینکه ایجاد امنیت هزینه دارد و خود به خود ایجاد نمی‌شود تأکید کرد: همه باید قدردان شهدا و خانواده‌های آنها باشیم.

منتظر‌المهدی با تأکید بر لزوم مقابله با ظلم گفت: شهدا تا آخرین نفس ایستادند تا ما در آسایش بمانیم، آنها در زمین گمنام اما در آسمان‌ها مشهورترین هستند.

فرمانده انتظامی استان همدان نیز اظهار کرد: عبور از موانعی چون جنگ اقتصادی دشمن با تفکر بسیجی، روحیه جهادی و توجه به اقتصادی مقاومتی میسر می‌شود.

 سردار بخشعلی کامرانی‌صالح با بیان اینکه هرکجا گوش به فرمان رهبری بودیم موفق شدیم گفت: اگر امروز در حوزه‌های علم و دانش، نانو، نظامی و انرژی هسته‌ای جزو 10 کشور دنیا هستیم به واسطه تفکر و روحیه جهادی است.

وی گفت: اگر امروز شهیدحججی نظام جمهوری اسلامی و تفکر بسیجی را به رخ دنیا می‌کشد و مردم ما در روز 22 بهمن پای نظامشان ایستاده و در صحنه حاضر می‌شوند به سبب ایثارگری، شهامت و راه عاشورایی است.

در پایان مراسم تکریم از مادران شهدا توسط مشاور عالی فرماندهی ناجا، فرمانده انتظامی استان همدان و امام جمعه تویسرکان انجام شد.