موج

محسن هاشمی:

رئیس شورای شهر تهران درباره بازدید از خط ۶ مترو گفت: ۵ ایستگاه از خط ۶ تا میدان شهدا به زودی افتتاح می‌شود و معمولا افتتاح خطوط مترو به این شکل بود که در اسفند هر سال افتتاح می‌شد.

به گزارش خبرگزاری موج، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در یکصد و بیست و دومین جلسه شورای شهر تهران، در خصوص نامه‌ای که به رئیس جمهور درباره تکمیل خط ۶ مترو تهران نوشته بود، گفت: این نامه به مسئولان ارجاع شده است، اما تا پاسخ داده شود، زمان می‌برد.

رئیس شورای شهر تهران درباره بازدید از خط ۶ مترو گفت: ۵ ایستگاه از خط ۶ تا میدان شهدا به زودی افتتاح می‌شود و معمولا افتتاح خطوط مترو به این شکل بود که در اسفند هر سال افتتاح می‌شد.

وی در ادامه با بیان اینکه هدف از عوارض طرح ترافیک کسب پول نیست، بلکه کاهش آلودگی هوا است، تصریح کرد: آنچه درباره طرح ترافیک تصویب شده، حاصل جمع بندی کارشناسان شورای ترافیک است و اگر کسی می‌گوید طرح خوب نیست، باید طرح جدید ارائه دهد.

هاشمی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چه تضمینی وجود دارد که محدوده زوج و فرد در سال آینده گسترش پیدا نکند، اظهار کرد: مسائل مربوط به طرح ترافیک و زوج و فرد ربطی به شورا ندارد و جزء اختیار شورای عالی ترافیک است.

وی افزود: من در مورد کاری که با من ارتباط ندارد، نظر نمی‌دهم. اما اگر به جلسه دعوت شوم نظر می‌دهم، زیرا نظر ویژه‌ای در این رابطه دارم که نمی‌گویم.

رئیس شورای شهر تهران گفت: اعضای شورای شهر با معاونین شهردار مداوم کَل کَل دارند و این رفتار‌ها در حوزه خدمات شهری، محیط زیست، فرهنگی و اجتماعی بیشتر است، اگرچه کَل‌کَل‌ها در مورد آقای پور‌سید‌آقایی بیشتر بروز دارد.

هاشمی در واکنش به تأخیر یک ساعته اعضای شورای شهر تهران گفت: امروز جلسه خوبی برای اصلاح طلبان بود، زیرا اگر قرار بود جلسه ساعت ۹ شروع شود، همه حاضر بودند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا شما بسته حمایت معیشتی دولت را دریافت کرده اید؟
نتایج