طرح استاندارد سازی اورژانس بیمارستان غرضی اصفهان امروز یکشنبه چهاردهم بهمن ماه با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مسئولان استانی افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری موج، به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، این طرح براساس استانداردهای بیمارستان ایمن از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، استاندارد سازی و بازسازی توسعه اورژانس انجام شده است.
افقهی مدیر این بیمارستان در این باره توضیح داد: بیمارستان غرضی به عنوان اولین بیمارستان ملکی سازمان تامین اجتماعی که استانداردهای بیمارستان ایمن در آن رعایت شده قابل معرفی است.
وی توسعه و استانداردسازی را از اهداف اجرای این طرح برشمرد و بیان کرد: برای این طرح تاکنون بالغ بر 40 میلیارد ریال و همچنین 26 میلیارد ریال هزینه ساختمانی و حدود 9 میلیارد ریال هزینه تجهیزات پزشکی و حدود 15میلیارد ریال برای وسایل جانبی هزینه شده است.
لازم به ذکر است: اورژانس این بیمارستان با 2 هزار و 200 متر مربع مساحت دارای 30 تخت بیمارستانی و بخش هایی از جمله ایزوله و بستری موقت است. 
بیمارستان غرضی یکی از بیمارستان های ملکی مدیریت درمان تامین اجتماعی در استان اصفهان است که در شهریور 75 در شمال شهر اصفهان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
این بیمارستان دارای ظرفیت 256 تخت است که تا سال 85 حدود 241 تخت آن به صورت فعال مورد استفاده قرار گرفت.
این بیمارستان اکنون ارائه کننده خدمات اورژانس ، اتاق عمل ، زایشگاه و مراقبتهای ویژه شامل ICU ، CCU ، Post ccu و خدمات بستری در بخش های داخلی ، جراحی زنان و جراحی مردان شامل جراحی عمومی ، ENT ، چشم پزشکی، ارتوپدی ، ارولوژی ، جراحی ، روانپزشکی ، مامایی ، زایشگاه ، نوزادان و داخلی اعصاب است.