موج

رئیس سازمان بهزیستی کشور در آئین رونمایی از طرح کاربین:

آئین رونمایی از طرح کاربین با هدف پیشگیری از اعتیاد در فضای مجازی با حضور رئیس سازمان بهزیستی کشور و جمعی از متولیان و مسئولان ستاد مبارزه با مواد مخدر برگزار شد.

به گزارش خبرگزای موج به نقل از  روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور ، آئین رونمایی از طرح «کاربین» با هدف پیشگیری از اعتیاد در فضای مجازی با حضور «وحید قبادی دانا» رئیس سازمان بهزیستی کشور، «فاطمه عباسی» معاون توسعه پیشگیری «فرید براتی سده» معاون پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور و «پرویز افشار» معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت های مردمی و سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر در ساختمان مرکزی ستاد برگزار شد.

 قبادی دانا ضمن تبریک ایام الله دهه فجر، با اشاره به اینکه ریشه بسیاری از آسیب های اجتماعی اعتیاد است گفت: پیشگیری از آسیب های اجتماعی باید از سنین خردسالی در مهدهای کودک به صورت آموزش های  غیرمستقیم انجام شود.

وی با اشاره به اینکه اعتیاد و مواد مخدر نخستین آسیب های اجتماعی مورد تأکید مقام معظم رهبری  هستند گفت: افرادی که متولی آموزش و پرورش در کشور هستند باید دقت کنند که این آموزش های پیشگیرانه نباید نشانه شروع مفسده باشد، بلکه بایستی با دقت و  به صورت غیرمستقیم و کارشناسی شده انجام شود.

قبادی دانا با اشاره به برنامه هایی که توسط سازمان بهزیستی در راستای کاهش اعتیاد اجرایی شده است اظهار کرد: پیشگیری ها بایستی به صورت نامحسوس و غیررسمی انجام شود، چرا که در پیشگیری های رسمی با مقابله و عدم همکاری های لازم مواجه می شویم.

رئیس سازمان بهزیستی کشور در پایان با تاکید بر همکاری با ستاد مبارزه با مواد مخدر یادآور شد: نیازمند یک هم افزایی هستیم تا شاهد حضور سیاست های پیشگیرانه در سراسر کشور باشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا شما بسته حمایت معیشتی دولت را دریافت کرده اید؟
نتایج