سازمان تامین اجتماعی همزمان با آغاز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و ایام الله دهه مبارک فجر بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ، متن بیانیه به شرح زیر است:

دهه مبارک فجر، ایام به ثمر رسیدن جانفشانی های مردم آزاده ای است که در برابر استبدادی دیرپا، یکپارچه به پا خاستند و انقلاب بزرگ و تاریخ ساز خود را به پیروزی رساندند.
سازمان تامین اجتماعی در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ، این ایام خجسته را به محضر یکایک ملت شریف ایران و به ‌ویژه بیمه‌شدگان، کارفرمایان و مستمری‌بگیران تحت پوشش این سازمان تبریک و تهنیت عرض می کند.
این سازمان افتخار دارد که در سایه پیروزی انقلاب اسلامی و جهت گیری ‌های عدالت‌ محور قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، همواره حامی زحمتکش‌ ترین اقشار جامعه به‌ ویژه کارگران شریف و خانواده‌های آنان بوده و هم‌اکنون بیش از ٤2 میلیون نفر را به عنوان بیمه‌شده و مستمری‌بگیر اصلی و تبعی، تحت‌پوشش خدمات متنوع خود دارد.
سازمان تامین‌اجتماعی در جایگاه مهمترین، تاثیرگذارترین و پایاترین نهاد اجتماعی کشور، همواره در حمایت از نیروهای مولد و ثروت‌آفرین جامعه، توانسته است در همه فراز و فرودهای اجتماعی و اقتصادی پس از پیروزی انقلاب اسلامی، در حد توان و منابع خود، به مهار و تعدیل آسیب‌های احتمالی بر معیشت گردانندگان اصلی چرخ‌های اقتصاد کشور، یاری رساند.
کارکنان خدوم سازمان تامین‌اجتماعی، با حمایت دولت خدمتگزار و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، کماکان در استمرار خدمات ارزشمند خویش به نیروی کار و جامعه محترم بازنشستگان و مستمری بگیران تلاش مضاعف دارند.