رئیس دفتر رئیس جمهوری به منظور ارزیابی وضع مناطق سیل زده و نحوه امدادرسانی به سیل زدگان امروز از مناطق سیل زده لرستان بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر کشور ، محمود واعظی، که به دستور رئیس جمهوری برای بازدید از مناطق سیل زده غرب و جنوب کشور و تهیه گزارش از میزان خسارات وارده و راهکارهای کمک به مردم، وارد خرم آباد شده بود، علاوه بر بازدید از روستاهای ناصروند و بلیلوند خرم آباد، از برخی محلات سیل زده شهر خرم آباد نیز بازدید و با آسیب‌دیدگان گفت و گو کرد.

وی همچنین با حضور در محلات خیابان ساحلی و خیابان مطهری خرم آباد، به شکل میدانی از میزان خسارات سیل بازدید کرد و با حضور صمیمی در خانه های چند نفر از سیل زدگان، در جریان نحوه امدادرسان به سیل زدگان قرار گرفت.

رئیس دفتر رئیس جمهور در ادامه با شرکت در جلسه شورای مدیریت بحران استان لرستان، ریاست این جلسه را به منظور بررسی خسارات وارده، چگونگی کمک به سیل زدگان و ارزیابی راهکارهای پیشگیری از رخدادهای مشابه در آینده، بر عهده گرفت. رئیس سازمان مدیریت بحران کشور نیز در این سفر دکتر واعظی را همراهی می‌کند.