رئیس ستاد مدیریت بحران دماوند از نجات و اسکان 24 مسافر اتوبوس گرفتار برف و کولاک در محور فیروزکوه خبر داد که مسافران یاد شده تا صبح جمعه در روستای سربندان اطراق خواهند داشت.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری موج، مجید صفری شامگاه امروز پنجشنبه 27دی ماه، از نجات و اسکان 24 مسافر اتوبوس گرفتار برف و کولاک در محور فیروزکوه خبر داد و گفت که حال همه مسافران خوب است و امشب در  روستای سربندان اسکان خواهند داشت. 

وی در تشریح این حادثه افزود:  ساعتی پیش یک دستگاه اتوبوس با 24 مسافر که در مسیر شمال به تهران در محور فیروزکوه در حال حرکت بود به دلیل یخبندان و بارش برف با رفوژ وسط جاده برخورد و متوقف می‌شود.

وی افزود: بلافاصله نیروهای امدادی و خدماتی به محل حادثه اعزام شدند و مسافران این اتوبوس رهاسازی و با خودروهای مینی‌بوس به روستای سربندان منتقل شدند و اسکان یافتند.

رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان دماوند با بیان اینکه خوشبختانه به هیچ کدام از مسافران اتوبوس آسیبی وارد نشده است و همگی صحیح و سالم هستند، گفت: هم‌اکنون از این مسافران در حال پذیرایی هستند 

صفری اعلام کرد: با توجه به اینکه امکان رهاسازی و جابه‌جایی اتوبوس به علت احتمال واژگونی وجود نداشت، مسافران امشب در روستای سربندان اسکان پیدا می‌کنند تا فردا صبح به مسیر خود ادامه دهند.

ویبا بیان اینکه هم‌اکنون تردد در محور فیروزکوه درجریان است و مشکلی برای مسافران وجود ندارد؛ تصریح کرد:  بااین وجود رانندگان حتماً باخود تجهیزات زمستانی از جمله زنجیرچرخ به همراه داشته باشند.