بارش بارش و تگرگ شدید عصر امروز مردم تهران را غافلگیر و حیرت زده کرد. سخنگوی سازمان آتش نشانی از مردمی که نیازمند کمک هستند، خواست با شماره 125، آتش نشانان را به یاری بگیرند.

به گزارش موج،  در پی بارش  تگرگ وباران عصر امروز  تهران، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اعلام کرد: شهروندان در صورت نیاز به کمک آتش نشانی ، مراتب را به سامانه 125 اطلاع دهند.

سید جلال ملکی با ارائه آماری افزود: همزمان با بارش باران و تگرگ در شهر تهران ، آتش نشانان 130 ایستگاه آتش نشانی در آماده باش کامل قرار گرفتند و آتش نشانان در مناطق مختلف شهر تهران به ویژه در مناطق شمالی مشغول خدمات رسانی هستند. 

اما گزارش سایر رسانه ها و تصاویری که در شبکه های اجتماعی منعکس شد، حاکی از آن است که اوضاعی شبیه بارش عصر امروز، در شهر کرج و شهرهای اطراف استان تهران و البرز نیز به وقوع پیوسته است و در کنار نیروهای آتش نشانی، سازمان های امداد ونجات هلال احمر  و سازمان اورژانس به خدمت رسانی مشغول هستند.  

گفتنی است که اخبار منعکس در شبکه های اجتماعی از آب گرفتگی برخی از مناطق شهر تهران به ویژه مناطق جنوبی شهر حکایت دارد که نیازمند اقدام فوری سازمان های مربوطه است.