موج

سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 88 در وضعیت سالم است.

لیلا نظری سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج، از آخرین وضعیت کیفی هوای تهران شنبه 22 دی 97 خبر داد و اظهار کرد: کیفیت هوای تهران طی 24 ساعت گذشته منتهی به ساعت 11 صبح امروز با شاخص میانگین 81 در شرایط سالم قرار داشت و همچنین وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر نیز با شاخص 88 در وضعیت سالم است.

وی گفت: بر اساس نتایج حاصل از پیش بینی وضعیت هواشناسی در ایستگاه مهرآباد، با کاهش میزان ناپایداری جوی در روز جاری (شنبه) نسبت به روز گذشته، تنها برای برخی ساعات به ویژه در بعدازظهر وزش باد (با بزرگی بین 3 تا 4 متربرثانیه) انتظار می رود.

نظری افزود: این شرایط جوی در روز یکشنبه کمابیش ادامه خواهد داشت به گونه ای که بیشتر ساعات روز همراه با وزش باد آرام (بزرگی بین 0 تا 2 متربرثانیه) خواهد بود و به تدریج از عصرگاه بر میزان ناپایداری جوی افزوده خواهد شد. 

سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در پایان گفت: همچنین تا روز آینده دما روند افزایشی خواهد داشت. بر طبق نتایج پیش بینی کیفیت هوا، طی روز جاری افزایش تدریجی در غلظت برخی آلاینده ها از جمله ذرات معلق مشاهده خواهد شد و انتظار می رود با تداوم این شرایط تا روز یکشنبه، وضعیت کیفیت هوای بیشتر مناطق شهر تهران در آستانه شرایط نامطلوب برای گروه های حساس قرار گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها