موج

جمعیت هلال‌احمر؛

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌ احمر با اعلام اجرای طرح «ققنوس» از دعوت و همیاری هموطنان در تامین وسایل گرمایشی مدارس سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد نصیری روز سه شنبه با اشاره به اینکه پس از حادثه آتش‌سوزی در مدرسه اسوه حسنه زاهدان، رئیس جمعیت هلال‌احمر بر ورود این نهاد مردمی برای کمک به حل این مشکل خبر داد و افزود: پس از این دستور، دبیرکل و خزانه ‌دار جمعیت، برای بررسی میدانی و هماهنگی با آموزش و پرورش استان به منطقه سفر کردند.

وی ادامه داد: بر این اساس هلال‌احمر مقدمات تجهیز تمام مدارس ابتدایی فاقد سیستم گرمایشی استاندارد این استان را فراهم کرد و بر اساس گزارش‌های کارشناسی درباره وضع مدارس و نوع سیستم گرمایشی مورد نیاز آنها، اقدامات لازم شده است.

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: پس از انتشار اخباری از ورود جمعیت هلال‌احمر به این موضوع، تعداد زیادی از هموطنان، خیران و هنرمندان در تماس با جمعیت هلال‌احمر خواستار مشارکت در این زمینه شده‌اند.

وی افزود: تامین و تجهیز مدارس پیش ‌دبستان و دبستان سیستان و بلوچستان نیازمند عزم ملی است، از این رو جمعیت هلال‌احمر در قالب طرح «ققنوس» و اعلام فراخوان، زمینه را برای همیاری تمام هموطنان در تامین این وسایل گرمایشی فراهم کرد تا با حمایت مردمی دیگر شاهد رخداد این حوادث ناگوار نباشیم.

به گفته نصیری هموطنان برای همیاری در این طرح با سازمان داوطلبان هلال احمر تماس بگیرند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها