موج

سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به آخرین وضعیت کیفی هوای تهران گفت: کیفیت هوای تهران در حال حاضر با شاخص 75 در وضعیت سالم است.

لیلا نظری سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج، از آخرین وضعیت کیفی هوای تهران در جمعه 14 دی 97 خبر داد و اظهار کرد: کیفیت هوای تهران طی 24 ساعت گذشته منتهی به ساعت 11 صبح امروز با شاخص میانگین 73 در شرایط سالم قرار داشت و همچنین وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر نیز با شاخص 75 در وضعیت سالم است.

وی گفت: پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا نشان دهنده افزایش میزان ناپایداری جوی در بعدازظهر روز جاری (جمعه) می باشد و در برخی ساعات وزش باد (با بزرگی بالاتر از 5 متربرثانیه) از سمت نواحی غربی - جنوب غربی انتظار می رود. 

نظری افزود: به تدریج از ساعات ابتدایی روز شنبه از میزان ناپایداری جوی کاسته خواهد شد و تنها برخی ساعات به ویژه عصرگاه همراه با وزش باد موثر (بزرگی بین 3 تا 5 متربرثانیه) خواهد بود. همچنین تا روز آینده دما روند افزایشی خواهد داشت. 

سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در پایان گفت: بر طبق نتایج پیش بینی کیفیت هوا، وضعیت کیفی هوای اکثر مناطق شهر تهران طی روز جاری در شرایط سالم خواهد بود و انتظار می رود تا روز شنبه افزایش نسبی در غلظت برخی آلاینده ها از جمله ذرات معلق مشاهده گردد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا شما بسته حمایت معیشتی دولت را دریافت کرده اید؟
نتایج