موج

معاون حقوق عامه دادستان کل کشور:

معاون حقوق عامه دادستان کل کشور گفت: دانشگاه محیط صعب‌العبور دارد و برای سلامت دانشجویان تدبیر لازم اتخاذ نشده بود و محیط فاقد حفاظ‌های لازم بوده که متاسفانه اتوبوسی که واژگون شده معاینه فنی نداشته و ترمز نداشته است.

به گزارش خبرگزاری موج، حشمتی معاون حقوق عامه دادستان کل کشور در نشستی  با رییس و مسئولان دانشگاه آزاد که پیرامون حادثه واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد رخ داد، ضمن تسلیت به خانواده‌های جانباختگان این حادثه اظهار کرد: این حادثه همه کشور را متاثر کرد و ۱۰ انسان فرهیخته در این حادثه فوت کردند که برای جامعه اسلامی ما لطمه بود.

وی افزود: باید دقیق و کارشناسی به موضوع پرداخته شود. دادسرای تهران ورود کردند و تشکیل پرونده شده و شعبه ویژه تشکیل شده است.

وی افزود: انتظار این است که دادسرا و بازپرس پرونده را دقیق بررسی و نتیجه را سریع اعلام کنند. خانواده های درگذشتگان هم خواسته‌شان تسریع در رسیدگی است. امیدواریم آقای طهرانچی موضوع را با همه ابعادش ببیند.

حشمتی تاکید کرد: دانشگاه محیط صعب‌العبور دارد و برای سلامت دانشجویان تدبیر لازم اتخاذ نشده بود و محیط فاقد حفاظ‌های لازم بوده که متاسفانه اتوبوسی که واژگون شده معاینه فنی نداشته و ترمز نداشته است. دانشگاه آزاد می‌توانست محیط و جاده را به نحو بهتر رسیدگی کند که این اتفاق نیفتاده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا شما بسته حمایت معیشتی دولت را دریافت کرده اید؟
نتایج