موج

محمد مهدی طهرانچی؛

رییس دانشگاه آزاد با بیان فرصت سوء استفاده به ضد انقلاب در حادثه واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد داده نشد، گفت: تمام تلاش ما این است که دانشگاه آزاد موتور متحرک کشور شود.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد مهدی طهرانچی در نشست مشترک با دادستان کل کشور که در محل دادستانی برگزار شد ضمن تشکر از بازدید دادستانی کل کشور از محل حادثه واژگونی اتوبوس در دانشگاه آزاد گفت: دانشگاه از روز حادثه، بسیج کامل بوده است و در این رابطه خدمات رسانی به مصدومان حادثه انجام شد.

وی افزود: در یک تلاش پنج روزه طبق تفاهمی که با دانشجویان مطرح شد، فرصت سوء استفاده به ضد انقلاب داده نشد. به عنوان مسئولان دانشگاه، پیگیر حقوق فرزندانمان هستیم تا حقوق دانشجویان به طور کامل رعایت شود.

رییس دانشگاه آزاد با بیان اینکه به طور اسمی عنوان "دانشگاه" را داریم گفت: ما یک مرکز آموزشی وسیع هستیم که دانشجویان زیادی را در خود جای داده است.

وی افزود: در تمام حوادث حضور مقتدر قوه قضاییه مشهود است و مردم اطمینان دارند که حقوق آنها حفظ می‌شود و با حضور دادستان کل کشور دانشجویان فهمیدند که کل نظام پای کار آنها است و لازم نیست افراد از آن طرف آبها وارد کار شوند.

 طهرانچی در پایان گفت: دانشگاه در یک تلاش پنج روزه، فضایی را تشکیل داد که ضد انقلاب نتواند از این حادثه موج سواری کند و ما به دنبال این هستیم که امنیت دانشجویان حفظ شود و تمام تلاش ما این است که دانشگاه آزاد موتور متحرک کشور شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا شما بسته حمایت معیشتی دولت را دریافت کرده اید؟
نتایج