موج

علیرضا قدمی؛

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران از برخورد خودرو سمند با پژو پارس در محور هراز خبر داد که در این سانحه رانندگی 2 نفر کشته و2 نفر مصدوم برجا ماند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علیرضا قدمی" با اعلام این خبر، اظهار داشت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع سانحه رانندگی در محور هراز انتهای تونل هشتم، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی و پلیس راه "لاریجان" قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران با حضور در محل حادثه و نیز در بررسی های اولیه دریافتند، یک دستگاه خودرو سمند با 2 سرنشین با یک دستگاه خودرو پژو پارس با 2 سرنشین به علت نامعلومی با یکدیگر برخورد کردند که در این حادثه 2 سرنشین خودرو سمند به علت شدت جراحات وارده، جان خود را از دست دادند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران، افزود: 2 سرنشین خودرو پژو نیز به شدت مصدوم که با حضور عوامل اورژانس 115 مصدومان حادثه سریعاً به مرکز درمانی منتقل شدند.

سرهنگ قدمی با بیان اینکه با حضور کارشناسان پلیس راه علت تامه تصادف در دست بررسی است، گفت: عدم رعایت سرعت مطمئنه، حق تقدم و نیز عدم توجه به جلو از جمله علل تامه در وقوع سوانح رانندگی است بنابراین به رانندگان وسایل نقلیه توصیه می شود با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی همواره سلامت خود و دیگران را تضمین کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا شما بسته حمایت معیشتی دولت را دریافت کرده اید؟
نتایج