موج

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات به موج خبر داد:

طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برای پاسخ به برخی سوالات در ارتباط با حادثه واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد اسلامی به مجلس شورای اسلامی احضار شد.

میرحمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی درباره دلیل احضار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، محمدمهدی طهرانچی به خبرنگار موج گفت: در پی حادثه واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد اسلامی در محوطه دانشگاه علوم و تحقیقات، کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی کمیته ای برای بررسی های بیشتر این حادثه مشخص کرد.

نماینده مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: نمایندگان مجلس آقایان دهمرده و کوچکی نژاد درباره این حادثه تلخ بررسی کردند. بررسی ها انجام شده است و فردا در کمیسیون آموزش مجلس دوستان اعضای کمیته گزارش خود را ارائه می دهند و هم زمان با ارائه گزارش کمیته، مسئولان دانشگاه آزاد، ارگان ها و نهادهای مرتبط مانند نیروی انتظامی در این جلسه حضور خواهند داشت. 

سخنگوی کمیته آموزش ادامه داد: در این جلسه مسئولان نهادها و ارگان های مربوطه به پاره ای از سوالات نمایندگان مجلس در ارتباط با دلایل این حادثه پاسخ خواهند داد و همچنین رئیس دانشگاه آزاد اسلامی هم برای پاسخ به پاره ای از مسائل در این جلسه حاضر خواهند شد.

میرزاده ادامه داد:  بعد از بررسی های لازم و پاسخ مسئولان مربوط، کمیته، درباره مقصران این حادثه و نحوه برخورد با آن ها تصمیم گیری خواهد کرد. 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا شما بسته حمایت معیشتی دولت را دریافت کرده اید؟
نتایج