طهرانچی رییس دانشگاه آزاد اسلامی دو تن از دانشجویان دانشگاه آزاد را زیر گرفت.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، فیلم زیر گرفتن ماشین یکی از مسئولان دانشگاه آزاد خیلی زود در فضای مجازی پخش شد. ماشینی که از نظر دانشجویان معترض، متعلق به رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، طهرانچی است. در این حادثه دو تن از دانشجویان مجروح شدند. روابط عمومی دانشگاه علوم و تحقیقات صحت این حادثه را هنوز تایید نکرده است.

روابط عمومی دانشگاه علوم و تحقیقات به خبرنگار خبرگزاری موج، درباره صحت این تصادف عنوان کرد: درباره این ماشین که ماشین متعلق به طهرانچی است و یا خیر، اطلاعی ندارم. در این فیلم بعد از گذشتن ماشین ال نود، ماشین پژو نوک مدادی عبور می کند و این ماشین هم به دانشجویان برخورد می کند. طهرانچی هم ماشین نوک مدادی دارد اما در این شرایط عقل سلیم حکم می کند که اوضاع از این بحرانی تر نشود. رضا مسعودی رئیس دانشگاه علوم و تحقیقات در داخل اتاقشان حضور داشتند و طهرانچی را هم نمی دانیم که در آن زمان در داخل محوطه بوده است و یا خیر. 

او ادامه داد: ما هنوز نمی دانیم که این ماشین، ماشین طهرانچی است یا خیر. شاید یکی از کارکنان دانشگاه به یکی از دانشجویان برخورد کرده است. 

روابط عمومی دانشگاه علوم و تحقیقات اظهار کرد: از روز حادثه تا به حال دانشجویان ورود و خروج به دانشگاه را دچار اختلال کرده اند و منتظر عذرخواهی مسئولان دانشگاهند. 

سه شنبه گذشته 10 تن از دانشجویان دانشگاه علوم و تحقیات در پی حادثه حادثه واژگونی اتوبوس جان خود را از دست دادند و 28 تن هم در بیمارستان بستری شدند. 

طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، بعد از انتشار خبر برخورد اتوموبیلش با دو تن از دانشجویان در محوطه دانشگاه حاضر شد و با دانشجویان گفتگو کرد.