موج

سرپرست سازمان تامین اجتماعی خبر داد؛

به گفته سرپرست سازمان تامین اجتماعی 2میلیون و 600هزار بازنشسته از روز دوشنبه دهم دی ماه سال جاری بسته‌ای حمایتی به ارزش 200هزار تومان دریافت می‌کنند که به صورت نقدی به حساب آنان واریز می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، محمدحسن زدا عصر روز شنبه 8 دی ماه، در حاشیه مراسم تودیع و معارفه روسای قبلی و فعلی سازمان بهزیستی کشور خبر اختصاص نخستین دور بستههای حمایتی را اعلام کرد.

وی با بیان اینکه بالاخره امروز اعتبار بسته های حمایتی تامین شد افزود: گرچه ما برای این اتفاق خیلی تلاش کردیم و در نهایت از روز دوشنبه ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر بازنشسته و مستمری بگیر تحت پوشش تامین اجتماعی که حقوق آنها زیر ۳ میلیون تومان است، در اولویت هستند که برای نوبت اول بسته 200 هزار تومانی خود را دریافت کنند که این رقم در طول دو تا سه ساعت به حساب همگی آنان واریز خواهد شد.

وی ادامه داد: تا پایان سال دو مرحله دیگر نیز سبد حمایتی به بازنشستگان ارائه خواهد شد که  در مرحله اول، به صورت نقدی خواهد بود و به هر بازنشسته ۲۰۰ هزار تومان تعلق می‌گیرد.

سرپرست سازمان تامین اجتماعی در ادامه گفت: بازنشستگان مشمول دریافت این بسته حمایتی بعد از همپوشانی بسته خود را دریافت می‌کنند. یعنی اینکه در خصوص پرداخت بسته حمایتی ما با همکاری دستگاههای ذیربط اقدام به شناسایی افراد واجد الشرایط می‌کنیم و تاکنون توانسته‌ایم ۳ میلیون همپوشانی را حذف کنیم.

وی با توضیحات تکمیلی در این رابطه خاطر نشان کرد: افرادی که از نهادهای دیگر بسته حمایتی گرفته اند اسمشان در لیست سازمان تامین اجتماعی نخواهد بود. چرا که ما اسامی تمامی کارگرانی که تحت پوشش تامین اجتماعی هستند و حقوقشان زیر ۳ میلیون تومان است را داریم و زمانی که قطعی شد و از سوی وزارت رفاه به ما اعلام شد اسامی آنها را برای ارائه سبد حمایتی اعلام خواهیم کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها