موج

سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران اعلام کرد: وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 114 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.

لیلا نظری سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج، از آخرین وضعیت کیفی هوای تهران در 6 دی 97 خبر داد و گفت: کیفیت هوای تهران طی 24 ساعت گذشته منتهی به ساعت 11 امروز با شاخص میانگین 130 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت و همچنین وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر نیز با شاخص 114 همچنان در شرایط نامطلوب است.

وی بیان کرد: پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا نشان دهنده افزایش میزان ناپایداری جوی در روز جاری (پنجشنبه) نسبت به روز پیشین می باشد و به تدریج بر سرعت باد افزوده خواهد شد.

نظری افزود:  با برقراری شرایط جوی نسبتا ناپایدار در روز جمعه، برای برخی ساعات وزش باد با بزرگی بالاتر از 5 متربرثانیه و در بعدازظهر بارش باران پیش بینی می شود. همچنین دما تا روز پایانی هفته کاهش جزئی خواهد یافت.

سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در پایان گفت:  بر طبق نتایج پیش بینی کیفیت هوا، در روز جاری وضعیت کیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران در شرایط نامطلوب به ویژه برای گروه های حساس خواهد بود و انتظار می رود همزمان با افزایش میزان ناپایداری جوی در طول روز، به تدریج از غلظت آلاینده های تجمع یافته کاسته گردد. با تداوم این شرایط تا روز آینده، پیش بینی می شود شرایط کیفیت هوای پایتخت تا آخرین روز هفته بهبود یابد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا شما بسته حمایت معیشتی دولت را دریافت کرده اید؟
نتایج