رئیس مرکز اورژانس تهران گفت: در حادثه واژگونی اتوبوس در انتهای بلوار سیمون بولیوار در دانشگاه علوم تحقیقات ۷ نفر جان باختند و ۲۸ نفر مجروح شدند .

به گزارش خبرگزاری موج، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی درباره جزییات این حادثه گفت: ساعت 12:22 دقیقه امروز یک مورد حادثه واژگونی اتوبوس با تعداد زیادی مسافر در انتهای بلوار سیمون بولیوار در دانشگاه علوم تحقیقات به سامانه 125 سازمان آتش‌نشانی اطلاع داده می‌شود.

وی با بیان اینکه 4 ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شده است، ادامه داد: در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه اتوبوس با حدود 30 مسافر واژگون شده است و تعدادی از افراد توسط آتش‌نشانان خارج شده‌اند. بر اثر این حادثه تعداد زیادی از مسافران اتوبوس دچار مصدومیت شده‌اند که نیروهای اورژانس نیز برای رسیدگی به حال آنها در آنجا حضور دارند.

صابریان رئیس مرکز اورژانس تهران در ارتباط با جزییات حادثه واژگونی اتوبوس در دانشگاه علوم تحقیقات گفت:  این حادثه ساعت ۱۲:۲۰ ظهر امروز (سه شنبه) در دانشگاه علوم و تحقیقات رخ داده است.پس از تماس با سامانه ۱۱۵ اورژانس بلافاصله یک بالگرد اورژانس،۱۵ دستگاه آمبولانس ۲ دستگاه اتوبوس، ۲ دستگاه موتورلانس به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس مرکز اورژانس تهران افزود: متاسفانه در این حادثه ۷ نفر جان باختند و  ۲۸ نفر مجروح شدند که پس از اقدامات اولیه توسط تکنسین های اورژانس به نزدیکترین مرکز درمانی انتقال یافتند.