موج

سردار احمد طاهری

جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: ماموران انتظامی سرباز با همکاری سربازان گمنام امام زمان(عج) در عملیاتی یک باند مسلح قاچاقچیان که در حال جابجایی محموله سنگین مواد مخدر بودند درگیر شدند که در این عملیات 2 تن از قاچاقچیان مسلح به هلاکت رسیده و 2 نفر از آنان نیز دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار احمد طاهری روز شنبه در این باره اظهار داشت: پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سرباز با پشتیبانی اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) یک باند بزرگ قاچاق مواد افیونی که به صورت مسلحانه با استفاده از خودروهای تیزرو قصد جابه جایی محموله سنگین مواد مخدر از مناطق مرزی به عمق کشور را داشتند شناسایی کردند.

وی افزود: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر سرباز با رصد مداوم، اعضای این باند مسلح قاچاقچیان را که در یکی از محورهای کوهستانی با 2 دستگاه خودرو تویوتا لندکروز در حال جا به جایی مواد مخدر بوده تحت نظر قرار دادند که سوداگران مرگ به محض ورود به منطقه کمین پلیس با آنان درگیر شدند.

جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این عملیات با آتش پر حجم تیم های عملیاتی پلیس، 2 تن از قاچاقچیان مسلح به هلاکت رسیده و 2 نفر از آنان نیز دستگیر شدند.

وی بیان کرد: ماموران پلیس در پاک سازی منطقه درگیری و بازرسی از 2 خودروی متعلق به اعضاء این باند، سه تن و 373 کیلو و 560 گرم تریاک، 373 کیلو و 920 گرم مرفین، 196 کیلو و 140 گرم حشیش، 44 کیلو و 870 گرم هروئین، 23 کیلوگرم سایر مواد مخدر و یک قبضه سلاح کلاش مجهز به سیستم نارنجک انداز به همراه 4 گلوله نارنجک، سه تیغه خشاب و 18 تیر فشنگ جنگی کشف کردند.

سردار طاهری خاطر نشان کرد: پلیس با اشراف کامل اطلاعاتی و حضور در تمام نقاط استان اجازه نخواهد داد قانون شکنان و قاچاقچیان به اهداف پلید خود دست پیدا کنند.

به گزارش خبرگزاری موج شهرستان سرباز با مرکزیت راسک با 190 هزار نفر جمعیت، 11هزار و 500 کیلومترمربع وسعت، 4 بخش، سه شهر، 11 دهستان و 750 آبادی دارد و در 500 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان واقع شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا شما بسته حمایت معیشتی دولت را دریافت کرده اید؟
نتایج