موج

سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 90 در وضعیت سالم است.

لیلا نظری سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج، از آخرین وضعیت کیفی هوای تهران خبر داد و گفت: کیفیت هوای تهران طی 24 ساعت گذشته منتهی به ساعت 11 صبح امروز مورخ شنبه 24 آذر ماه 97 با شاخص میانگین 80 در شرایط سالم قرار داشت و همچنین وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر نیز با شاخص 90 همچنان در وضعیت سالم است.

وی گفت: براساس نتایج حاصل از پیش بینی وضعیت هواشناسی با کاهش میزان ناپایداری جوی در روز جاری نسبت به روز گذشته تنها برای برخی ساعات به ویژه در بعدازظهر ورزش باد موثر انتظار می رود.

نظری با بیان اینکه این شرایط جوی تا روز یک شنبه کمابیش ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: طبق نتایج پیش بینی کیفیت هوا طی امروز افزایش تدریجی و غلظت برخی آلاینده ها از جمله ذرت معلق مشاهده خواهد شد و انتظار می رود وضعیت کیفیت هوا در بیشتر مناطق شهر تهران تا روز یک شنبه در آستانه شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار گیرد.

سخنگوی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در پایان افزود: توصیه می کنیم گروه های حساس شامل افراد مبتلا به بیماری های قلبی و ریوی، سالمندان، کودکان و زنان بادار از فعالیت غیر ضروری در سطح شهر خودداری کنند. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا شما بسته حمایت معیشتی دولت را دریافت کرده اید؟
نتایج