موج

سلیمانی راد خبر داد

مدیرکل دفتر امور شهری و شورا‌های استانداری تهران به منظور تحول در حوزه اداری از برگزاری آزمون استخدامی در شهرداری‌های استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سلیمانی راد مدیرکل دفتر امور شهری و شورا‌های استانداری تهران در نشست هم اندیشی شهرداران و اعضای شورا‌های اسلامی شهر‌های تابعه استان تهران با حوزه‌های نظارتی که امروز صبح در استانداری برگزار شد، با اشاره به اینکه بودجه کل استان تهران ۳هزار ۲۲۶میلیارد تومان است، اظهار کرد: سرانه شهرستان‌های استان تهران ۹۰۰ هزار تومان است که این سرانه برای شهر تهران ۲میلیون تومان است.

وی با بیان اینکه ۹ مرکز دفن زباله در استان تهران وجود دارد که روزانه حدود ۱۰هزار و ۵۰۰ تن زباله تولید می‌شود، افزود: از این مقدار حدود ۲هزار ۵۰۰ تن برای شهر‌های استان و ۸هزار تن برای شهر تهران است.

سلیمانی راد با اشاره به اینکه به زودی یک مرکز دفن مرکزی در استان تهران راه اندازی می‌شود، اظهار کرد: از اوایل خرداد ماه سال جاری ارزیابی شهرداری‌های استان تهران آغاز شد که براساس این ارزیابی عملکرد شهرداران نسبت به سال مشابه ۲ نمره ارتقا رتبه داشتند.

مدیرکل دفتر امور شهری و شورا‌های استانداری تهران خاطرنشان کرد: آزمون استخدامی به زودی در شهرداری‌های استان برگزار می‌شود تا در حوزه اداری نیز تحولاتی ایجاد شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا شما بسته حمایت معیشتی دولت را دریافت کرده اید؟
نتایج