علیرضا رشیدیان در مراسم معارفه خود گفت:برای اینکه این مسیر را طی و کیفیت کار را افزایش و هزینه ها را کاهش دهیم نیازمند همکاری همه جانبه دولت، بانک مرکزی، نیروی انتظامی و روحانیت هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج، عصر امروز با حضور رضا صالحی؛ وزیر ارشاد و فرهنگ اسلامی، حجت الاسلام قاضی عسگر؛ نماینده ولی فقیه، رشیدیان به عنوان رئیس سازمان حج و زیارت به وی تقدیم شد و همچنین حمید محمدی به عنوان مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شد.

در این مراسم همچنین حسین ذوالفقاری؛ معاون انتظامی امنیتی وزارت کشور، پیروز حناچی؛ شهردار تهران، اوحدی رئیس اسبق سازمان حج و زیارت و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.

علیرضا رشیدیان در مراسم معارفه خود گفت: برای اینکه این مسیر را طی و کیفیت کار را افزایش و هزینه ها را کاهش دهیم و ارتقای آسایش و امنیت و مسایل فرهنگی را داشته باشیم نیازمند همکاری همه جانبه دولت، بانک مرکزی، نیروی انتظامی و روحانیت هستیم.

رییس سازمان حج و زیارت خاطرنشان کرد: در این مسیر همانطور که گفته شد، سختی ها و مشکلات جدی نیز وجود دارد، اما آنچنان نیست که ما را از ادامه کار ناامید کند و امیدواریم به نتایج مطلوب برسیم.