فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ از راه اندازی یک کمپ درمان و اشتغال معتادین در دیماه امسال خبر داد و گفت: پس از یکسال ظرفیت این کمپ به جذب ۵ هزار معتاد متجاهر می رسد.

سرتیپ دوم پاسدار محمد رضا یزدی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری موج، در تشریح ایجاد کمپ درمان و اشتغال معتادین در تهران که بر اساس تفاهم نامه با ستاد مبارزه با مواد مخدر اجرا می شود، گفت: سه کمپ ترک اعتیاد از تفاهم نامه با بسیج در تهران ایجاد می شود.

وی اعلام کرد: یکی از سه کمپ درمان و اشتغال معتادان تهران در اواخر دیماه راه اندازی خواهد شد و به بهره برداری می رسد.

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ خاطر نشان کرد: امیدواریم یکسال پس از راه اندازی ظرفیت کمپ درمان و اشتغال معتادین به ۵ هزار نفر برسد‌.

یزدی در مورد موجود بودن زیر ساخت های کمپ بیان کرد: هم اکنون بخشی از بازسازی های مورد نیاز را انجام داده ایم و تا دیماه به بهره برداری خواهد رسید.

وی در مورد سابقه حمایت از معتادین متجاهر در بسیج اظهار کرد: بسیجیان در مسئولیت های مختلف از جمله دانشگاه علوم پزشکی و بهزیستی و ستاد مبارزه با مواد مخدر خدمات با معتادان ارائه می دادند.

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ تصریح کرد: در حوزه کار با معتادین توان و ظرفیت های علمی و تخصصی بسیج را یکجا جمع کرده تا اقدامی ماندگار و مفید انجام شود.