در حاشیه نشست هم اندیشی پلیس و شهرداری مطرح شد: مشکلات ترافیک تهران توسط یک ارگان حل نمی شود.

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری موج، سردار مهماندار در حاشیه هم اندیشی پلیس راهور لاهور و معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری گفت: در شهر به ویژه در حوزه ترافیک موضوعات بسیار زیادی وجود دارد.

وی ادامه داد: برای انجام امور شهری نیاز به همفکری و همدلی است برای حل مشکلات مردم در حوزه حمل و نقل و ترافیک و با توجه به اینکه متولی این امر معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و پلیس راهور است جلساتی را با معاونین دو حوزه برگزار می کنیم.

سردار مهماندار گفت: تا الان نتایج خوبی داشتیم از جلسات مشترک و برخی از مشکلاتی را از سالهای قبل با همفکری حل کردیم و مصوبات خوبی داشتیم.

سید محسن پورسید آقایی نیز در این رابطه گفت: شهر تهران مشکلات بزرگی دارد و اینطور نیست که تنها یک گروه و یا نهاد بتواند مسائل آن را حل کند.

وی ادامه داد: بخشی از کارها در حوزه ترافیک بر عهده شهرداری است و بخش دیگری نیز بر عهده پلیس است و سایر دستگاه ها و نهادها و این جلسات به ابتکار پلیس راه تهران بزرگ برگزار شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران یادآور شد: پنجمین جلسه هماهمگی برگزار شد و هر جلسه مصوبات جلسات قبل پیگیری می شود و آنها که به اجرا رسیده کنار گذاشته می شود و مابقی مصوبات پیگیری می شود.

پورسید آقایی خاطر نشان کرد: خوشبختانه نتیجه این است که در سطح شهر هماهنگی بیشتری بین پلیس و شهرداری وجود دارد.