نائب رئیس شورای شهر تهران گفت: در جلسه هم اندیشی هفته بعد در مورد زیاد بودن تذکرات صحبت میکنم.تذکراتی که در صحن مطرح می شود با وجود محتوای خوب، از نظر حقوقی تذکر محسوب نمی شود.

به گزارش خبرگزاری موج، سید ابراهیم امینی در حاشیه صدوپنجمین جلسه شورای شهر تهران‌ و در جمع خبرنگاران گفت: امروز پس از تذکرات اعضا وارد دستور جلسه شدیم و به بررسی پیشنهادات اعضا دررابطه با اصلاحیه عوارض حفظ و گسترش فضای سبز پرداختیم. درنهایت تمامی پیشنهادات بررسی شد و براساس آن، عوارضی که برای قطع درختان و تخریب فضای سبز در نظر گرفته شده بود به تصویب نهایی رسید.

نایب رییس شورای شهر تهران ادامه داد: برای کسانی که به گسترش فضای سبز در سطح شهر همت می گمارند بسته های تشویقی تعریف شد.

وی با بیان اینکه بسیاری از مطالب که توسط اعضای شورا در قالب تذکر مطرح می شود با وجود محتوای خوب، از نظر ۰۰حقوقی تذکر محسوب نمی شود عنوان کرد: قرار است در جلسه هم اندیشی که یکشنبه آینده برگزار می شود، در این خصوص با اعضا صحبت کنیم تا تذکرات وقت کمتری از جلسه علنی را بگیرد.

امینی درخصوص اختلاف نظری که دررابطه با بازگشایی نرده های خیابان ولیعصر در مسیر عابر پیاده وجود دارد، اظهار کرد: اختلاف نظر یک امر طبیعی است. مهم این است که از تضارب آرا یک نتیجه منطقی و کارشناسی حاصل شود که خیر و صلاح شهروندان در آن باشد.