معاون اول قوه قضائیه در بازدید از نمایشگاه صنعت دفاعی وزارت دفاع گفت: حضور جوانان در میان متخصصین وزارت دفاع عاملی مهم در پیشرفت صنایع دفاعی کشور است.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت الاسلام غلامحسین محسنی‌ اژه‌ای معاون اول قوه قضائیه به همراه تعدادی از معاونین و مدیران ارشد این قوه همزمان با هفته بسیج از نمایشگاه صنعت دفاعی وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح بازدید کردند.

در این بازدید که حجت الاسلام والمسلمین قندهاری رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع، سردار مظفرنیا معاون امور صنعتی و سردار طلائی نیک معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دفاع حضور داشتند، مدیران ارشد قوه قضائیه از نزدیک با توانمندی‌ها و دستاورد‌ها و تولیدات متنوع وزارت دفاع در حوزه‌های رزم دریائی، هوائی، هوافضا، الکترونیک، زمینی، موشکی و حوزه‌های مختلف خدماتی وزارت دفاع آشنا شدند.

معاون اول قوه قضائیه در این بازدیدپیگیری مجدانه مطالبات و فرامین فرماندهی معظم کل قوا توسط متخصصین صنعت دفاعی را ستودنی دانست و گفت: جوانان عزیزمان که با اتکا به خدا و با تبعیت از فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) و اجرائی نمودن تاکیداتی که معظم له در سالیان گذشته تا به امروز از نیرو‌های مسلح داشته اند به حمد لله توانسته اند به این نتایج و پیشرفت‌های قابل تحسین دست یابند.

نظام اسلامی از همان آغاز انقلاب درمقابل قدرت‌های استکباری ایستاد 

سخنگوی قوه قضائیه با اشاره به تلاش‌های نظام سلطه برای توقف پیشرفت ملت ایران در طول ۴۰ سال پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی افزود: نظام اسلامی از همان آغاز انقلاب که تجهیزات کمی در اختیار نیرو‌های مسلح بود درمقابل قدرت‌های استکباری ایستاد و امروز هم که کشور به فناوری‌های نوین و پیشرفته دفاعی دست یافته بی شک این ایستادگی ادامه خواهد داشت.

سخنگوی قوه قضائیه در این بازدید با اشاره به توفیقات روزافزون وزارت دفاع در تولید انواع محصولات دفاعی علی رغم تحریم‌های ظالمانه گفت: حقیقتا با نگاه به این توفیقات، اراده الهی برای رسیدن به این موفقیت‌ها مشخص می‌شود و اینکه اگر اراده الهی و توکل بر خدا باشد، ایرانی با تمام محدودیت‌ها می‌تواند قدرت آفرینی کند.

وی افزود: نتیجه زحمات متخصصین و کارکنان خدوم صنایع دفاعی در طول سال‌های متمادی تحریم، بارقه امید را در دل علاقمندان به انقلاب اسلامی روشن نگه داشته است و این نوید را می‌دهد که ما قطعا در آینده هم در مقابل همه تلاش‌هایی که نظام سلطه می‌کند می‌توانیم موفق باشیم و بی شک قدرت دفاعی بازدارندگی بسیار بالایی را ایجاد کرده و کشور را از شر دشمنان و ایادی استکبار مصون نگه داشته است.

حجت الاسلام و المسلمین اژه‌ای حضور جوانان در میان متخصصین وزارت دفاع را عاملی مهم در پیشرفت صنایع دفاعی کشور دانست و گفت: حضور نیرو‌های جوان که علیرغم همه محدودیت‌ها با انگیزه و روحیه در مسیر اقتدار آفرینی پیشرفت قدم گذاشته اند و به چنین موفقیت‌های بزرگی دست یافته اند قابل تحسین و تقدیر است.

وی افزود: دستیابی به این پیشرفت‌ها اگر چنانچه شرایط عادی بود و با همه دنیا میتوانستیم ارتباط برقرار کنیم، خیلی مهم نبود، میگفتیم ما در طول این سال‌ها به این توفیقات رسیده ایم، ولی با تمام محدودیت‌ها و تحریم‌های سخت از اول انقلاب تا الان به خصوص درساخت انواع و اقسام تجهیزات دفاعی در حوزه‌های هوافضا، دریایی، زمینی، هوائی و دیگر برنامه‌های دفاعی قدم‌های بسیار بزرگی برداشته ایم و این اهمیت کار را دو چندان می‌کند.