رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: آسیب مواد مخدر پیکره جامعه را می گزد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری موج، سردار حسین غیب پرور در جلسه امضای تفاهم سازمان بسیج و ستاد مبارزه با مواد مخدر بیان کرد: امروز این آسیب اعتیاد همه ی پیکره ملت را می گزد.

وی خاطر نشان کرد: آسیب اجتماعی آفتی است که از درون پوسیدگی ایجاد می کند و از درون جامعه را دچار پوسیدگی می کند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین یادآور شد: مبارزه با مواد مخدر با محور آموزش و پیشگیری از اولویت های حوزه آسیب های اجتماعی است.

غیب پرور تصریح کرد: بحث مواد مخدر ایستا نیست و نمی توان شرایط را با ۲۰ سال قبل مقایسه کرد حتی با ۱۰ سال قبل و ۵ سال قبل هم قابل مقایسه نیست.

وی افزود: امروز با پدیده مواد مخدر صنعتی رو به رو هستیم که مضرات آن از مواد مخدر سنتی به مراتب بیشتر است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در بخشی از سخنانش گفت: ما جز ۱۰ کشور نخست دنیا با جمعیت جوان هستیم و اگر در حوزه مواد مخدر و مبارزه با آن کار نکنیم مشخص نمی شود ۲۰ سال دیگر چه خواهد شد.

غیب پرور سوابق سردار مومنی را درخشان دانست و تاکید کرد: در عرصه مبارزه با مواد مخدر حضور این مجاهد ارزشمند بسیار مفید است و در شرایطی که ما باید تمدن اسلامی را بسازیم لازم است دلسوز جوانان باشیم.

وی ادامه داد: رفتار دولت در حوزه مواد مخدر سست است و باید برای آینده جوانان دلسوزی کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با یادآوری راه اندازی ۱۰ اردوگاه درمان و کار معتادین متجاهر گفت: به تعبیر مقام معظم رهبری باید کمر توزیع کنندگان مواد مخدر را شکست و مشخص نیست اینها اجنبی هستند و وقتی درآن سطح خشخاش کشت می شود مشخص است چه بلائی بر سر جوانان می آید.

غیب پرور تاکید کرد: بی غیرتی دینی محصول مواد مخدر و اعتیاد است و خوشبختانه کمتر از ۶ درصد مردم آلودگی به مواد مخدر دارند و باید ۹۴ درصد جامعه را در حوزه پیشگیری آموزش داد.