با حضور کارکنان سازمان تامین اجتماعی و مدیران اجرایی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی مراسم وداع با بنیانگذار بیمارستان میلاد آغاز شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری موج، مراسم تشییع پیکر سید محمدتقی نوربخش و عبدالرحم تاج الدینی رئیس و معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی از بیمارستان میلاد آغاز شد.

این مراسم با حضور جمع کثیری از کارکنان سازمان تامین اجتماعی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مسئولان اجرایی از جمله محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی، محمد حسین مقیمی استاندار تهران، مصطفی کواکبیان نماینده مجلس، رضا طلایی معاون پارلمانی وزارت دفاع، عبدالرضا عزیزی نماینده مجلس و سهیلا جلودارزاده نماینده مجلس در دقایق اولیه برگزاری در بیمارستان میلاد آغاز به کار کرد.

 

نوربخش در راه خدمت جان خود را از دست داد

در این مراسم اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور با ایراد سخنانی درگذشت دو مدیر ارزشمند جمهوری اسلامی را تسلیت گفت و افزود: مرحوم نوربخش در خدمت به بیمه شدگان تامین اجتماعی و محرومین کوتاهی نکرد و در این راه جان خود را از دست داد.

معاون اول رییس جمهور در رابطه با مرحوم تاج الدین معاون حقوقی و پارلمانی سازمان تامین اجتماعی نیز گفت: عبدالرحمن تاج‌الدین نیز از نیروهای خدوم و خدمتگزار بود و نماینده دو دوره مجلس شورای اسلامی، کارگری دلسوز،  زجرکشیده و دارای خانواده بسیار شریفی در استان اصفهان بود.

تدفین مرحوم نوربخش در جوار حرم مطهر عبدالعظیم حسنی در دارالرحمه انجام می شود.