رئیس کتابخانه ملی گفت: انتخاب شهردار مرا به یاد انتخاب موسی توسط شعیب انداخت.

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری موج، اشرف بروجردی در مراسم رونمایی کتاب تهران نگاری اظهار کرد: این نشست از یکماه قبل تدارک دیده شده بود تا در سابقه و دیرینه تهران برای علاقمندان و پژوهشگران اسناد را ارائه کنیم.

وی در خصوص انتخاب شهردار منتخب بیان کرد: این انتخاب را به مردم تهران و اعضای شورای شهر که در آینده آثار و برکات مدیریت ایشان را خواهند چشید تبریک می گویم.

رئیس کتابخانه ملی در مورد انتخاب شهردار تهران بیان کرد: به یاد داستان دختران شعیب افتادم که به پدر خود گفتند می توانی موسی را به کار انتخاب کنی که توانمند و امین است و آقای حناچی در سوابق مدیریتی خود نشان دادند که امانت دار و تواناست.

بروجردی با یادآوری اینکه جلد دوم کتاب تهران نگاری به همت و تلاش آقای شیرازیان شکل گرفته، بیان کرد: همت و تلاش آقای شیرازیان باعث بالندگی است که سابقه تهران را در تمام روزنامه های تهران قدیم مستند کرده است.رونمایی از مجموعه کتاب تهران نگاری

رئیس کتابخانه ملی افزود: جلد اول تهران نگاری در بر گیرنده نقشه های تهران است و نشان می دهد نگارنده سیری را در کتاب تهران نگاری در برنامه دارد و در مجلدات بعدی محتواهای دیگری را گردآوری می کنند.

بروجردی در بخشی از سخنانش اظهار کرد: خدمات کتابخانه ملی برای همه است و یک تفاهم نامه با شورای شهر داشتیم تا تمام اسناد شورا به کتابخانه ملی ارائه شود و امکان بهره برداری آنها برای همگان وجود داشته باشد.