فرمانده ناجا گفت: در روزهای پایان ماه صفر آماده عملیات بزرگ تأمین نظم و امنیت 28 صفر با بیش از 5 میلیون زائر بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) هستیم و امیدواریم برگ زرین دیگری بر افتخارات خادمان نظم و امنیت کشور عزیزمان بیفزاییم.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار حسین اشتری فرمانده ناجا شب گذشته در آئین معارفه فرمانده انتظامی خراسان رضوی با تسلیت ایام سوگواری اربعین حسینی(ع)، گفت: در آستانه روزهای پایانی صفر و شهادت حضرت امام رضا(ع)، رحلت جانگداز حضرت رسول اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) قرار داریم و مشهدالرضا(ع) در این ایام پذیرای بیش از 5 میلیون زائر سوگواری است که برای رسیدن به حرم مطهر رضوی لحظه شماری می‌کنند.

فرمانده ناجا به حضور میلیونی زائران در راهپیمایی باشکوه اربعین حسینی(ع) اشاره کرد و گفت: این کنگره عظیم و باشکوه مردمی افتخاری است برای بشریت، مسلمانان و شیعیان دنیا تا دشمنان و معاندان نظام را ناامید و مسلمانان را امیدوار کند.

وی خاطر نشان کرد: همکاران ما در نیروی انتظامی توفیق یافتند در مرزهای غربی کشور با حضور 30 هزار نیرو، مسئولیت خطیر نظم و امنیت این حماسه بزرگ را عهده دار شدند و در این ایام، شاهد خلق جلوه‌های زیبا و با شکوهی بودیم.

اشتری تصریح کرد: پس از انجام عملیات بزرگ اربعین که همچنان ادامه دارد در روزهای پایان ماه صفر آماده عملیات بزرگ تأمین نظم و امنیت 28 صفر با بیش از 5 میلیون زائر بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) هستیم و امیدواریم برگ زرین دیگری بر افتخارات خادمان نظم و امنیت کشور عزیزمان بیفزاییم.

براساس اعلام سایت پلیس، در این مراسم سردار محمد کاظم تقوی به عنوان فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی معرفی شد.