سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده‌های کشور در 9 آبان ماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ نادر رحمانی سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: در حال حاضر ترافیک در آزادراه‌های قزوین-کرج و کرج-تهران محدوده‌های ساسانی، پایانه کلانتری، پل کلاک و گرمدره سنگین است.

وی افزود: همچنین ترافیک در محور مهران_ ایلام حد فاصل سه راهی ماربره تا تونل راه کربلا، محور سرابله_ اسلام آباد غرب محدوه حمیل و محور شهریار به تهران نیمه سنگین است.

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: برای تسهیل در عبور و مرور  و کنترل ترافیک، محدودیت تردد برای تمامی خودروها در محور مهران به ایلام در نظر گرفته شده است و این محور تا اطلاع ثانوی یک طرفه است و رانندگان می‌توانند  از مسیر جایگزین ایلام_ ملکشاهی برای تردد استفاده کنند.

سرهنگ رحمانی ادامه داد: در اکثر محورهای استان خراسان رضوی، محور فردوس-بجستان در استان خراسان جنوبی بارش باران و در محور فردوس-بجستان در استان خراسان جنوبی مه گرفتگی همراه با کاهش دید گزارش می‌شود.

وی بیان کرد:محور‌های غیرشریانی شمشک - دیزین، اولنگ - شاهرود، املش - اطاقور و پونل - خلخال به علت نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود هستند.