فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: 25 هزار نیروی پلیس اعم از نیروهای انتظامی، یگان امداد، یگان ویژه، راهور، اطلاعات و امنیت، تامین امنیت و انضباط بخشی این راهپیمایی را عهده دار هستند.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به تمهیدات پلیس برای راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی(ع) گفت:  25 هزار نیروی پلیس اعم از نیروهای انتظامی، یگان امداد، یگان ویژه، راهور، اطلاعات و امنیت، تامین امنیت و انضباط بخشی این راهپیمایی را عهده دار هستند.

وی افزود: نیروهای پلیس از ساعت ها پیش از آغاز راهپیمایی جاماندگان اربعین، مسیر تردد راهپیمایان  بویژه از میدان امام حسین (ع) تا حرم شاه عبدالعظیم را به طور کامل پوشش داده‌اند.

رئیس پلیس پایتخت تاکید کرد:  همزمان با آغاز راهپیمایی و در مسیر راهپیمایان، اجازه توقف به هیچ  خودرویی داده  نشده  و در صورت مشاهده، خودرو با جرثقیل به پارکینگ منتقل می شود.

سردار رحیمی  خاطر نشان کرد: همچنین پلیس اجازه تردد خودرو و موتورسیکلت در مسیر راهپیمایان  را نمی دهد و رانندگان عزیز از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.

بر اساس گزارش سایت پلیس، وی گفت: راهپیمایی معنوی عاشقان حضرت  ابا عبدالله الحسین (ع) با نظم و امنیت در حال برگزاری است و پلیس تا پایان راهپیمایی، در کنار و همراه مردم و عاشقان حسینی است.