فرمانده انتظامی تهران بزرگ تاکید کرد: تمام تلاشمان را می‌کنیم تا فضای کسب و کار توأم با امنیت و آرامش باشد و این را مکررا اعلام کردیم که حامی اصناف، اتحادیه‌ها و افرادی که کار می‌کنند و حبیب‌الله هستند، هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در همایش فضای سالم لبنیات سالم که امروز برگزار شد، با بیان اینکه نیروی انتظامی مسئولیت سلامت، امنیت و آرامش جامعه را برعهده دارد، اظهار کرد: نیروی انتظامی ماموریت‌ها و مسئولیت‌های فراوانی دارد. از سخت ترین ماموریت‌ها که محافظت از مرز، برخورد با معاندین، اشرار، قاچاقچیان و برهم زنندگان نظم و امنیت است تا نرم ترین ماموریت‌ها که یکی از آنها بحث پلیس اماکن است.

وی افزود: پلیس اماکن با انجام وظایف حمایت، حفاظت و مراقبت از اصناف فضا را برای اینکه اصناف بتوانند کسب و کار خود را در فضایی پر از آرامش و امنیت انجام دهد، فراهم کرده و تلاشش را در این زمینه می‌کند. من موکدا به همکارانم تاکید کرده‌ام که حمایت و حفاظت از اصناف بسیار مهم است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ ادامه داد: به کسانی که در چارچوب ضوابط تلاش می‌کنند با افتخار می‌گوییم که با تمام قدرت در کنار شما هستیم. البته در این میان تعداد زیادی از واحدهای صنفی ضوابط کسب و کار را رعایت نکرده و تخلف انجام می‌دهند که طبعا با آنها برخورد می‌کنیم اما محکم در کنار اتحادیه و واحدهای صنفی بوده و حامی آنها هستیم.

وی تاکید کرد: تمام تلاشمان را می‌کنیم تا فضای کسب و کار توأم با امنیت و آرامش باشد و این را مکررا اعلام کردیم که حامی اصناف، اتحادیه‌ها و افرادی که کار می‌کنند و حبیب‌الله هستند، هستیم. به همه کسبه عزیز که در فضای نظام جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کنند می‌گویم که پلیس با افتخار و با تمام توان برای امنیت شما در خدمتتان است.