مدیرعامل سازمان آتش نشانی گفت: تلاش می کنیم آموزش ها مطابق استانداردهای بین المللی باشد و با تحریم ها دسترسی به این آموزش ها سهل نخواهد بود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری موج، محمد داوری صبح امروز در همایش آتش نشان با ایراد سخنانی گفت: روز آتش نشان یادآور رشادت های آتش نشانان است و در خدمات رسانی رضایت مندی بیش از ۹۸ درصد شهروندان را جلب کردیم.

وی ادامه داد: هدف سازمان توسعه خدمات با مولفه چابکی است و تعداد ایستگاه های آتش نشانی امروز به ۱۳۱ ایستگاه افزایش یافته است.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی همچنین بیان کرد: برنامه ما رساندن تعداد ایستگاه ها به ۱۴۵ ایستگاه است.

داوری به متوسط زمانی ۴ دقیقه و ۱۳ ثانیه در رسیدن آتش نشانان به سر صحنه عملیات اشاره و اظهار کرد: با شرایط اقتصادی کشور اگر ورود این نردبان ها انجام نمی شد به نظر ما امری غیرممکن می شد‌.

وی به اختصاص ۲ درصد عوارض ساخت و ساز طبق مصوبه به آتش نشانی پرداخت و ادامه داد: سال گذشته ۱۰۰۰ دست تجهیزات فردی و امسال ۲ هزار دست تجهیزات آتش نشانی خریداری کردیم.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی همچنین به مهارت محور بودن شغل آتش نشانی اشاره و عنوان کرد: تلاش می کنیم آموزش ها مطابق استانداردهای بین المللی باشد و با تحریم ها دسترسی به این آموزش ها سهل نخواهد بود.

داوری گفت: ۱۲ آتش نشان به مسابقات کره جنوبی اعزام شدند و با وجود تعداد کم ورزشکاران مقام پنجم را از حیث مدال آوری به دست آوردیم.

در حال تکمیل...