رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا با اشاره به حمله تروریستی اهواز به سران کشورها هشدار داد: برای جبران این حادثه واکنش نشان خواهیم داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار احمدرضا رادان، در مراسم تجمع عاشورائیان یگان‌های ویژه ناجا که صبح روز چهارشنبه برگزار شد، با یادآوری حادثه تروریستی اهواز گفت: سران کشور‌ها باید بدانند که بدترین جواب را دریافت خواهند کرد و منتظر آن روز باشند و بدانند به خواست مردم، مسئولان و رهبر آماده‌تر از هر زمان هستند که اگر رخی نشان دادید، رختان را از بین خواهیم برد.

سردار ردان گفت: نیروی انتظامی همواره در کنار مردم است. ناجا آماده است که در کنار مردم در برابر هر توطئه‌ای ایستادگی کند و جواب آن را بدهد. هیچ‌گاه فراموش نخواهیم کرد زمانی که جنگ بر ما تحمیل شد. کارشناسان نادانی احساس داشتند اگر حمله کنند در ظرف یک ماه ایران را شکست خواهند داد و در تهران جلسه برگزار خواهند کرد و امروز رگه‌هایی از این نادانی را می‌بینید که به دنبال جنگ با ما هستند.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا: در دفاع مقدس که تهیه سیم خاردار برای ما سخت بود، در این شرایط وارد جنگ شدیم و زمانی که جنگ تمام شد قدرت، وحدت و امکانات ما بیشتر شد.

سردار رادان گفت: کشوری که سیم خادر نداشت، امروز موشک‌هایی می‌سازد که غرش آن لرزه به تن دشمن می‌اندازد و حتما باید از ما بترسند. ایران در برابر هر توطئه‌ای ایستادگی خواهند کرد و صد برابر جواب می‌دهد.

وی بیان کرد: امروز به آن کشوری که به بد عهدی معروف است، یادآوری می‌کنم که گریه سربازانت، زمین گیر شدن داعش را که تجهیز و تأمین کردید را به یاد بیاور هر چند که سهم آن‌ها از فهم همان نفهمی است.

سردار رادان تصریح کرد: به سران آن کشور یادآوری می‌کنم که به یاد بیاور فتنه ۸۸ را که چگونه نیرو‌های بسیجی و یگان ویژه توانستند شکست دهند و اگر حالا فتنه‌ای در سر دارید، وارد میدان شوید تا دوباره مشت محکمی توسط مردم بسیجی و یگان‌های ناجا دریافت کنید.

وی تاکید کرد: امروز سه ضلع مردم، دولت و نیرو‌های مسلح باید در کنار هم باشند تا توطئه‌های دشمن را برهم بزنند و امروز مردم، مسئولان و رهبری از ما می‌خواهند که با توطئه برخورد کنیم.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا گفت: امروز ما بیش از هر زمان آماده هستیم که جواب دشمن را بدهیم. یگان ویژه در زمان جنگ با لشکر روح الله در قالب تیپ قوامین و موسی بن جعغر(ع) جواب دشمنی بعثی‌ها را دادند و امروز هم مانند زمان جنگ آماده هستیم و در خواب غفلت نیستیم و هر لحظه حرکات دشمن را رصد می‌کنیم و حتما در مواقع خود جواب آن‌ها را خواهیم داد.

وی تاکید کرد: با روحیه جهادی و فرهنگ عاشورایی در خدمت مردم و نظام هستیم تا در برابر توطئه نظامی و اقتصادی مقابله و از آن عبور کنیم.