سرپرست دانشگاه آزاد گفت: تخفیف ۵۰ درصد را لحاظ کردیم و امسال تنها ملزم به پرداخت ۱۰ درصد شهریه بودند و از ترم اول هم اجازه دریافت وام را دارند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری موج، طهرانچی در جمع خبرنگاران از تاسیس واحدهای دانشگاه آزاد در سوریه و لبنان خبر داد و افزود: ما طی رویکرد جدید به دنبال واحدهایی هستیم که در منطقه مورد نیاز تاسیس کنیم.

وی افزود: یک واحد دانشگاهی در لبنان داشتیم و نیاز به توسعه دارد و در مذاکرات اخیر با مقامات سوری به این نتیجه رسیدیم واحد دانشگاهی جدید تاسیس کنیم.

سرپرست دانشگاه آزاد تصریح کرد: در راستای کمک به بازسازی فرهنگی این واحد جدید دانشگاهی را در لبنان ایجاد می کنیم و آقای شیخ الاسلام مامور به تاسیس این واحد شده است.

طهرانچی در مورد تحریم ها گفت: تلاش می کنیم تا از طریق پژوهش های علمی به یاری تامین نیازهای کشور و اولویت ها بپردازیم و ۴۰ برنامه علمی تدارک دیدیم و سراهاسراهای علمی را راه اندازی می کنیم.

وی در مورد تخفیف شهریه دانشجویان مناطق محروم گفت: تخفیف ۵۰ درصد را لحاظ کردیم و امسال تنها ملزم به پرداخت ۱۰ درصد شهریه بودند و از ترم اول هم اجازه دریافت وام را دارند.