در پی حادثه شب گذشته برخورد یک دستگاه اتوبوس مسافربری و تانکر سوخت در محور نطنز – کاشان، تعدادی از هموطنان جان خود را از دست دادند که به دنبال آن تیم مدیریت بحران استان اصفهان به حالت آماده باش درآمد.

مهرداد علی بخشی جانشین مدیریت بحران رییس سازمان و مدیر ستاد بحران در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری موج با اعلام این خبر و ابراز تأسف از وقوع این حادثه افزود: پس از اطلاع از وقوع این تصادف تیم مدیریت بحران استان اصفهان به حالت آماده باش درآمد و استان های همجوار نیز برای مداخلات احتمالی و بنا به اعلام نیاز استان اصفهان در حالت آماده باش هستند.

وی اظهار داشت: از آنجا که هنوز جسدی به سازمان پزشکی قانونی کشور تحویل نشده است اعلام دقیق افراد متوفی میسر نیست اما طبق اخبار واصله تاکنون 21 نفر از هموطنان در این حادثه جان خود را از دست داده اند.

به گفته علی بخشی: کار کارشناسی اجساد به محض تحویل آغاز خواهد شد و در صورت لزوم از آزمایش DNA  برای شناسایی اجساد استفاده می شود.

مدیر ستاد بحران سازمان یادآور شد: با توجه به احتمال پراکندگی خانواده های قربانیان در استان های مختلف، حسب مورد با ادارات کل استان های مربوط برای اخذ نمونه و انجام آزمایش هماهنگی لازم صورت می گیرد و در صورت وجود، اطلاعات مورد نیاز برای تماس به خانواده این عزیزان اطلاع رسانی خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

تصادف تانکر سوخت در جاده کاشان/۲۰ مصدوم و 19 کشته تا این لحظه

21 کشته در حادثه دلخراش شب گذشته/ اجساد قابل شناسایی نیستند/ انتقال اجساد به سازمان پزشکی قانونی