سردار حسین اشتری گفت: نیروی انتظامی برای مراسم ایام محرم آمادگی کامل را دارد و در کنار تکایا همراه مردم هستیم و امنیت مراسم را تامین می کنیم.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری موج، سردار حسین اشتری ضمن تشریح نشست فصلی فرماندهان ناجا بیان کرد: این نشست با هدف بررسی اقدامات صورت گرفته در ماه های گذشته و آمادگی برای اجرای ماموریت در نیمه دوم سال ۹۷ خواهد بود.

وی تصریح کرد: نیروی انتظامی به صورت شبانه روزی در حال انجام خدمت است و کارکنان خدوم نیروی انتظامی امنیت و آرامش و نظم را هر روز ارتقا می دهد.

فرمانده انتظامی تصریح کرد: فرزندان میهن با آموزش هایی که دیدند در ماموریت ها و مرزها امنیت را برقرار کردند.

سردار اشتری خاطر نشان کرد: روحیه ای که امروز در ناجا دارند ستودنی است و بر مبنای اعتماد مردم است که بر اساس نظر سنجی ها اعتماد مردم به پلیس افزایش یافته است.

وی افزود: امیدواریم که با افزایش تجهیزات و آموزش های تخصصی خدمات نیروی انتظامی پربار و مفیدتر باشد.

سردار اشتری در مورد بی حجابی در خودروها گفت: مردم فهیم و خوب قانون را رعایت می کنند و البته با قانون شکنان برخورد می شود.

وی در مورد برگزاری مراسم محرم و آمادگی نیروی انتظامی بیان کرد: در کنار تکایا همراه مردم هستیم و امنیت مراسم را تامین می کنیم.

سردار اشتری در مورد گلایه مردم مشهد نسبت به عدم جمع آوری اراذل و اوباش گفت: طرح جمع آوری اراذل و اوباش در تمام شهرها اجرا می شود و هر کجا چنین گزارشی اعلام شود به شدت برخورد می کنیم.

وی در مورد توهین به مامورین نیروی انتظامی بیان کرد: بر اساس قانون به شدت با توهین کنندگان به مامورین قانون برخورد می شود و مردم هم در موارد پیش آمده همراه پلیس هستند و امیدواریم که قوه قضاییه به شدت برخورد کند.