آتش سوزی جنگل های ارتفاعات روستاهای سلسی و پیله در مریوان با حضور گردان مهار آتش تیپ ۳۲۸ واکنش سریع نیروی زمینی ارتش مهار شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی نیروی زمینی ارتش؛ آتش سوزی جنگل های ارتفاعات روستاهای سلسی و پیله در مریوان با حضور گردان مهار آتش تیپ ۳۲۸ واکنش سریع نیروی زمینی ارتش مهار شد.

سرهنگ حمید رضا رحمت پور فرمانده تیپ ۳۲۸ واکنش سریع مریوان گفت: صبح امروز به دنبال حریق نسبتا شدید در جنگل های مریوان و به در خواست فرماندار شهرستان بلافاصله گردان واکنش سریع و مهار آتش تیپ ۳۲۸ نیروی زمینی ارتش با حضور به موقع در کانون اصلی آتش سوزی وارد عمل شد و حریق گسترده را نهار کردند.

وی گفت: تعداد ۵۰۰ نفر از کارکنان تیپ ۳۲۸ با تجهیزات کامل مهار آتش در حادثه حریق جنگل مریوان حضور یافتند و با آموزش هایی که از قبل دیده بودند آتش سوزی جنگل را مهار کردند .

فرمانده تیپ ۳۲۸ واکنش سریع نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: نیروی زمینی محوری ارتش با آمادگی رزمی کارکنان یکی از نیروهای مقتدر در منطقه بوده و در هر شرایطی آماده حضور در هر ماموریتی است .

سرهنگ رحمت پور با بیان اینکه حضور سربازان نیروی زمینی ارتش در مهار حادثه آتش سوزی جنگل مریوان بسیار چشمگیر بود افزود: لحظه ای که کارکنان تیپ ۳۲۸ وارد منطقه حریق شدند و با توان بالای خود اتش سوزی را مهار کردند مورد تحسین مردم و مسوولین منطقه قرار گرفتند نیروی زمینی ارتش بار دیگر ثابت کرد که همیشه در کنار مردم است .