فرمانده ناجا گفت: با همکاری موثر مرزبانان، سپاه، ارتش و بسیج هم اکنون امنیت مطلوبی در تمام مرزهای کشور برقرار است، اما باز هم به جهت ارتقاء بنیه دفاعی مرزها از این مناطق بازدید کرده و خلاءهای موجود را بر طرف خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشورامروز جهت بازدید از مناطق مرزی استان وارد کرمانشاه شد.

فرمانده نیروی انتظامی کشور در حاشیه این سفر در جمع خبرنگاران هدف خود از سفر به استان کرمانشاه را بازدید از مناطق مرزی، پاسگاه‌های مرزی و یگان‌های انتظامی این استان عنوان کرد.

وی با اشاره به همزمانی این سفر با زلزله بامداد امروز(چهارم شهریور) شهرستان ثلاث باباجانی، گفت: از این حادثه بسیار متاثر شدیم و از همان دقایق اولیه نیروهای انتظامی در مناطق زلزله زده حضور پیدا کردند.

فرمانده ناجا افزود: تاکنون مورد خاص امنیتی در این مناطق نداشته‌ایم، اما آمادگی داریم در خدمت مردم باشیم و امیدواریم مشکلی پیش نیاید.

اشتری در ادامه با اشاره به بازگشایی مرز خسروی، گفت: این مرز هم اکنون باز بوده و تردد در آن برقرار است، اما بازگشایی آن جهت تردد زوار در اربعین منوط به توافق مسئولین دو کشور است.

فرمانده ناجا تصریح کرد: در صورت توافق میان دو کشور در این زمینه، نیروی انتظامی آمادگی حضور و تقویت مرز را دارد.

سردار اشتری با اشاره به امنیت مطلوب این مرز گفت: برای اربعین آمادگی بیشتری لازم است که ما در هر صورت آماده‌ایم.

وی همچنین از وضعیت مطلوب امنیتی در سایر مرزهای کشور خبر داد و افزود: با همکاری موثر مرزبانان، سپاه، ارتش و بسیج هم اکنون امنیت مطلوبی در تمام مرزهای کشور برقرار است، اما باز هم به جهت ارتقاء بنیه دفاعی مرزها از این مناطق بازدید کرده و خلاءهای موجود را بر طرف خواهیم کرد.