رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: برخورد خودروی پژو با ۶ نفر از کارگران فضای سبز شهرداری جان سه کارگر شهرداری را گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در خصوص تصادف امروز در اتوبان بابایی گفت: یک دستگاه خودرو پژو صبح امروز از مسیر خود منحرف می شود و به گاردریل کنار بزرگراه برخورد می‌کند.

وی افزود: در این حادثه خودروی پژو با ۶ نفر از کارگران فضای سبز شهرداری برخورد می کند که منتظر سرویس خود برای جابه‌جایی بوده و در فضای حاشیه بزرگراه نشسته بودند. در اثر این برخورد ۳ نفر در دم جان خود را از دست می‌دهند و ۳ نفر نیز به بیمارستان منتقل می‌شوند. شدت ضربه تا حدی بوده که ۲ نفر از این افراد در اثر برخورد با خودرو به فضای سبز اطراف پرتاب می‌شوند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: متأسفانه در تستی که از راننده و سرنشینان این خودرو به عمل آمد، مشخص شد که ۳ نفر از این افراد حالت طبیعی نداشته و مشروبات الکلی مصرف کرده بودند. عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه علت اصلی حادثه بوده، اما راننده هم خواب‌آلوده بوده و استفاده از مشروبات الکلی نیز در بروز این سانحه مؤثر بوده است.