عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از بی توجهی هیات رئیسه به پیشنهادش در مورد انتصاب جوانان در شهرداری انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت نظری عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران امروز صبح در تذکر پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با بیان اینکه انتقاد من به هیات رئیسه است، اظهار کرد: دو ماه قبل و در اردیبهشت ماه طرحی مبنی بر الزام شهرداری به ارائه لایحه افزایش انتصابات جوانان در پست‌های مدیریتی را با قید یک فوریت و با 14 امضاء تقدیم هیات رئیسه کردم اما حالا بعد از دو ماه هنوز در دستور کار قرار نگرفته است.

وی با بیان اینکه جلسه پیش طرح یک فوریتی امضا شد اما حالا در دستور کار قرار دارد، گفت: این با عدالت همخوانی ندارد و شاید راهش این باشد که من به هیات رئیسه بیایم تا طرحم زودتر رسیدگی شود.

نظری افزود: ممکن است این شائبه ایجاد شود که شورا با انتصابات جوانان مخالف است.

محسن هاشمی نیز در واکنش به این تذکر گفت: قرار بود که ملاقات حضوری از سوی هیات رئیسه با شما داشته باشیم تا طرح‌تان را بیشتر توضیح دهید و یک بار که شما را دعوت کردیم، گویا مسافرت بودید اما حق دارید که ناراحت شوید و امروز حتما شما به جلسه هیات رئیسه بیایید تا در این مورد صحبت کنیم.